جزییات خبر

از کریمه تا کریم

دهه کرامت بر عاشقان ولایت مبارک باد

(شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۰۳

از کریمه تا کریم ویژه ولادت کریمه اهل بیت و ولادت کریم اهل بیت

سخن از شخصیت والای این امام رئوف کار بسیار دشواری است . هر قدم  قطره ای از دریای بیکران است ولی همین قطره شاید، دریای دیگری است که تشنگان معرفت آن امام همام را سیراب می کند.
بزرگان ما از راه معرفت به هشتمین مراد به کمالات بسیار رسیده اند .
گفت:کی به مشهد تشریف آوردید؟
گفتم:دیروز مشرف شدیم.
افزودم: کسی به مشهد تشریف نمی آورد. همه به اینجا مشرف می شوند.
برایش جالب بود. معلوم بود خوشش آمده است.
گفتم: هیچ می دانید، زمانی که "آقا" رئیس جمهور شدند، دستور دادند هیچ مسئول مملکتی - از جمله خودشان به عنوان رئیس جمهور - ، وقتی برای بازدید به مشهد می آید، مورد استقبال رسمی قرار نگیرد؟
برایش جالب بود. با اینکه اصلا مشهدی و ساکن آنجا بود، گویا به این نکته توجه نکرده بود.
افزودم: هیچ توجه کرده اید، حتی در زمان رهبری هم، با آنکه حضرت "آقا" حداقل سالی دو بار - و گاهی بیشتر - به مشهد می آیند، به خلاف دیگر سفرهای رسمی استانی شان، هرگز شاهد استقبال رسمی مسئولان از ایشان در فرودگاه، یا حضور مردم در خیابانها در استقبال از معظم له نبوده ایم؟
انگار تازه به این موضوع توجه پیدا کرده بود.
گفتم: همه اینها، بنا به دستور مؤکد خود ایشان است. آقا معتقدند:به احترام حضور امام رضا (ع) در مشهد، باید این رویه اعمال شود.
به راستی هم، وقتی در شهری، وجودی چون آفتاب هشتم حضور دارند، جز این شایسته نیست. اما اقرار می کنم که اگر حضرت آقا به این نکته توجه و بر ٱن تاکید نفرموده بودند، معلوم نبود دیگران به آن توجه می یافتند.
گفت: خدا سایه حضرتشان را بر سر این کشور و امت مستدام بدارد؛ که عجب معرفت و مراقبه ای دارند! به راستی که خداوند بهتر می داند که رسالتش را کجا قرار دهد.

حالا که از نعمت وجود هشتمین مراد علیه السلام در سرزمین خود بهره مند هستیم و خداوند منان این لطف را در حق ما نموده است ، از او غافل نشویم و ارتباطمان را با او حفظ کنیم که خدا امامان را راهی برای ارتباط با خود قرار داده است.
از همین جا دست بر سینه ایستاده ایم و بر او سلام و درود می فرستیم .
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی  و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِ فَ ه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

از کریمه تا کریم

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی
بیرجند - خیابان جمهوری اسلامی-نبش جمهوری اسلامی 6

کد پستی : 9716881183
شماره تلفن : 4-2211861-056
شماره نمابر: 2211865-056
مرکز پاسخگویی : 09627